Персональний сайт
вчителя математики та інформатики
Панасюк Тетяни Анатоліївни
Відвідувачі сайту
Мости єднання...
22/01/2020
З метою відзначення 101-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, ми долучилися до флешмобу "Мости єднання", який проходив під гаслом «Тільки разом ми збережемо незалежність,бо в єдності - наша сила!» З Днем Соборності, Україно! #мости_єднання.
СНІДу - НІ!
01/12/2019
З метою формування здорового способу життя, формування необхідних знань учнів про ВІЛ/СНІД і для того, щоб зробити все можливе, і вберегти себе та своїх рідних від цієї страшної хвороби, ми провели у школі захід з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щорічно відзначають 1 грудня.
2019-2020 - неймовірно позитивний і водночас важкий навчальний рік стартував
10/11/2019
Знову в школу! Мої шестикласники....
17/09/2018
13/01/2016
Застосування елементів українознавства на уроках математики нерідко дає несподівано високі результати. Математичні поняття пов'язуються в пам'яті учнів не лише з цифрами і буквами, а ще асоціюються з історичними подіями чи предметами, які їх стосуються. Застосовуючи українознавчу інформацію на неспеціальних уроках, учитель досягає водночас кількох цілей. Таке поєднання дає змогу подати учням матеріал у новому світлі, що значно підвищує їх інтерес, концентрує увагу та, відповідно, покращує процес мислення й самого навчання. Крім того, запровадження українознавчих елементів розвиває в учнів почуття патріотизму, допомагає глибше ознайомитися з історією, звичаями та традиціями рідного краю, духовно збагачує.
Кожен вид діяльності, щоб бути результативним, потребує постійної «підтримки форми». Звичайно, це стосується і інтелектуальної праці, зокрема вивчення математики. А справжню суть цієї науки не відчути без розв'язування задач, і не тільки тих простих «дво-» чи «триходівок», які переважають у шкільних підручниках, але і так званих нестандартних — конкурсних та олімпіадних задач.
Високий рівень успішності учнів не завжди поєднується з високим рівнем творчої обдарованості. У зв'язку з цим потрібно намагатися створити сприятливі умови для самовираження кожної дитини в різних видах діяльності, у тому числі й навчально-творчій.
Саме факультативні заняття дають виключні можливості прищеплювати інтерес до творчих пошуків, виховувати в дітей бажання шукати нові, кращі шляхи виконання дорученої справи.
Успіх дитини у навчанні впливає на всі види діяльності в майбутньому дорослому житті, на вибір нею професії, на її соціальний статус; успішність у навчанні тісно пов'язана з його гуманізацією та індивідуалізацією.
Завдання педагога — допомогти особистості дитини зрости в успіху, дати відчути радість від здолання труднощів, зрозуміти, що дарма в житті нічого не дається - треба докласти зусиль, і успіх буде еквівалентним затраченим зусиллям.
Розвиток творчих здібностей учнів на уроках математики
Сьогодні у нашому суспільстві виникла нагальна потреба в творчих, діяльних і обдарованих, інтелектуально й духовно розвинених людях. Тому завдання вчителя не тільки виявляти, розвивати таких учнів, а й привернути увагу до них науковців, психологів, друзів, колег, батьків.
Розвиток творчих здібностей необхідно розпочинати з ранніх років, враховуючи наявні нахили дитини. Чим раніше починається розвиток здібностей, талантів, тим більше шансів на їх розкриття.
◄
1 / 1
►